X
Menu
Sluit
en
/
nl
Home
Nieuws
Residents, Advisors, Team
Alumni
Publieksprogramma
Open Studios
Residents & Alumni Activiteiten
Projecten & Samenwerkingen
Rijksakademie, Geschiedenis, Contact
Residency, Aanmelden
Werkplaatsen, Tech Fellows
Bibliotheek, Collectie
Join & Support
Open Archive
en
/
nl
Close
X
Alumni
←
→
Frank Sanderink
NL, 1965
resident
1988 – 1990
Frank Sanderink
Links
sanderink.de
Alumni
Bekijk het volledige alumni-archief.
2020
Mike Nelson
advisor
2020 – 2024
2020
Gabi Ngcobo
advisor
2020 – 2023
2020
Ima-Abasi Okon
GB
resident
2019 – 2021
2020
Wendelien van Oldenborgh
advisor
2020 – 2024
2020
Ian Page
US
resident
2019 – 2021
2020
Claudia Pagès
ES
resident
2020 – 2021
2020
Molly Palmer
GB
resident
2019 – 2021
2020
Christodoulos Panayiotou
advisor
2020 – 2024
2020
Paul Perry
advisor
2020 – 2024
2020
Chae Eun Rhee
KR
ACC guest resident
2020
2020
Willem de Rooij
NL
resident, advisor
1997 – 1998
2020 – 2024
2020
Eoghan Ryan
IE
resident
2019 – 2021
2020
Hend Samir
EG
resident
2020 – 2022
2020
Ratu R. Saraswati
ID
resident
2020 – 2022
2020
Silke Schönfeld
DE
resident
2020 – 2022
2020
Tomasz Skibicki
PL/DE/NL
resident
2020 – 2022
2020
Mette Sterre
NL
resident
2019 – 2021
2020
Takanori Suzuki
JP
resident
2020 – 2022
2020
Kanitha Tith
KH
resident
2019 – 2021
2020
Anh Trần
NZ/VN
resident
2020 – 2022
2020
Ho Tzu Nyen
advisor
2020 – 2024
2020
Rolando Vázquez
guest advisor
2020 – Nu
2020
Werker Collective
resident
2020 – 2022
2020
Tirdad Zolghadr
advisor
2020 – Nu
2019
Immaculate Mali Anderu
UG
resident
2018 – 2019
2019
Özgür Atlagan
TR
resident
2019 – 2021
2019
Salim Bayri
MA
resident
2019 – 2021
2019
Kévin Bray
FR/NL
resident
2018 – 2019
2019
Hyun A Cho
KR
ACC guest resident
2019
2019
Omar Chowdhury
BD/AU
resident
2018 – 2019
2019
Morgan Courtois
FR
resident
2018 – 2019
2019
Jude Crilly
GB/CA/NL
resident
2018 – 2019
2019
Sara Culmann
RU
resident
2019 – 2021
2019
Tanja Engelberts
NL
resident
2019 – 2021
2019
Aldo Esparza Ramos
NL/MX
resident
2019 – 2021
2019
G
GB
resident
2019 – 2021
2019
Lotte van Geijn
NL
resident
2019 – 2021
2019
Aslan Ġoisum
RU
resident
2018 – 2019
2019
Catalina González
CL
resident
2019 – 2021
2019
Lungiswa Gqunta
ZA
resident
2019 – 2021
2019
Elleke Hageman
NL
resident
2018 – 2019
2019
Omar Imam
SY/NL
resident
2018 – 2019
2019
Artor Jesus Inkerö
FI
resident
2019 – 2021
2019
Florence Jung
FR/CH
resident
2018 – 2019
2019
Donghwan Kam
KR/NL
resident
2019 – 2021
2019
Arturo Kameya
PE/NL
resident
2019 – 2021
2019
Özgür Kar
TR/NL
resident
2019 – 2021
2019
Maria Kley
NL/JP/DE
resident
2018 – 2019
2019
Timoteus Anggawan Kusno
ID
ACC guest resident
2019
2019
Mire Lee
KR
resident
2018 – 2019
2019
Sheng-Wen Lo
TW/NL
resident
2019 – 2021
2019
Christopher Mahon
IE
resident
2018 – 2019
2019
Silvia Martes
NL
resident
2019 – 2021
2019
Sands Murray-Wassink / Gift Science Archive
guest resident
2019 – 2021
2019
Astrid Nobel
NL
resident
2018 – 2019
2019
Ima-Abasi Okon
GB
resident
2019 – 2021
2019
Ian Page
US
resident
2019 – 2021
2019
Molly Palmer
GB
resident
2019 – 2021
2019
Yashaswini Raghunandan
IN
resident
2018 – 2019
2019
Eoghan Ryan
IE
resident
2019 – 2021