X
Menu
Sluit
en
/
nl
Home
Nieuws
Residents, Advisors, Team
Alumni
Publieksprogramma
Open Studios
Residents & Alumni Activiteiten
Projecten & Samenwerkingen
Rijksakademie, Geschiedenis, Contact
Residency, Aanmelden
Werkplaatsen, Tech Fellows
Bibliotheek, Collectie
Join & Support
Open Archive
en
/
nl
Close
X
Alumni
←
→
Paulien Oltheten
NL, 1982
resident
2005 – 2006
Paulien Oltheten
Links
paulienoltheten.nl
Residents & Alumni Activiteiten
China
CN
vr
,
16
dec
,
2022
–
zo
,
9
apr
,
2023
laatste week
eindigt volgende week
Three Shadows Photography Art Centre, Beijing
Paulien Oltheten
group show
NL Imagined
France
FR
vr
,
30
jun
,
2023
–
za
,
9
sep
,
2023
laatste week
eindigt volgende week
Centre Photographique Marseille, Marseille
Paulien Oltheten
solo show
The Holy Seriousness of Play
France
FR
zo
,
19
mrt
,
2023
–
zo
,
18
jun
,
2023
laatste week
eindigt volgende week
Abbaye Saint André | Centre d’art contemporain, Meymac
Persijn Broersen & Margit Lukács
Voebe de Gruyter
Ellen Kooi
Paulien Oltheten
Magali Reus
Berend Strik
Marijke van Warmerdam
Guido van der Werve
Edwin Zwakman
group show
Pays-Bas, l’autre pays des beaux-arts
Italy
IT
za
,
10
feb
,
2024
–
zo
,
30
jun
,
2024
laatste week
eindigt volgende week
MAST., Bologna
Paulien Oltheten
Julika Rudelius
Pilvi Takala
group show
Vertigo
Video Scenarios of Rapid Changes
Netherlands
NL
za
,
3
jun
,
2023
–
za
,
17
jun
,
2023
laatste week
eindigt volgende week
H3H Biennale, Oosterhout
Lisette de Greeuw
Paulien Oltheten
Folkert de Jong
Fiona Tan
David Claerbout
group show
Faith
Netherlands
NL
vr
,
23
sep
,
2022
–
zo
,
18
dec
,
2022
laatste week
eindigt volgende week
Nieuw Dakota, Amsterdam
Annelies Kamen
Ehsan Ul Haq
Paulien Oltheten
group show
Never let a good crisis go to waste
Netherlands
NL
vr
,
7
okt
,
2022
–
vr
,
25
nov
,
2022
laatste week
eindigt volgende week
Billytown, The Hague
Paulien Oltheten
Lucia Nimcova
group show
Land of the Few and Far Between
Alumni
Bekijk het volledige alumni-archief.
2022
Jakup Ferri
RS/AL
resident, guest advisor
2007 – 2008
2020 – 2022
2022
Robert Glas
NL
resident
2020 – 2022
2022
Sigurdur Gudmundsson
guest advisor
2020 – 2022
2022
Antonio Jose Guzman
PA/NL
guest resident
2022
2022
Saemundur Thor Helgason
IS/NL
resident
2020 – 2022
2022
Hannah Dawn Henderson
GB
resident
2020 – 2022
2022
Pennie Key
GR
resident
2020 – 2022
2022
Yazan Khalili
PS
guest resident
2020 – 2022
2022
Wouter van der Laan
NL
resident
2020 – 2022
2022
Sungeun Lee
KR
resident
2020 – 2022
2022
Tessa Mars
HT
resident
2020 – 2022
2022
Polina Medvedeva
NL/RU
resident
2020 – 2022
2022
Nathaniel Mellors
GB
resident, guest advisor
2007 – 2008
2021 – 2022
2022
Yvette Mutumba
DE
guest advisor
2021 – 2022
2022
Sofia Olascoaga
MX
guest advisor
2021 – 2022
2022
Falke Pisano
NL
guest advisor
2021 – 2022
2022
Benedetta Pompili
IT
tech fellow
2022
2022
Giulia Principe
IT
tech fellow
2022
2022
Hend Samir
EG
resident
2020 – 2022
2022
Oscar Santillán
EC
guest advisor
2021 – 2022
2022
Ratu R. Saraswati
ID
resident
2020 – 2022
2022
Silke Schönfeld
DE
resident
2020 – 2022
2022
Aaron Schuster
guest advisor
2021 – 2022
2022
Mamali Shafahi
IR
guest resident
2022
2022
Tomasz Skibicki
PL/DE/NL
resident
2020 – 2022
2022
Takanori Suzuki
JP
resident
2020 – 2022
2022
Sharker Nasrin Toontoon
BD
ACC guest resident
2022
2022
Anh Trần
NZ/VN
resident
2020 – 2022
2022
Iris van der Tuin
NL
guest advisor
2021 – 2022
2022
Werker Collective
resident
2020 – 2022
2022
Guy Woueté
CM
resident, guest advisor
2009 – 2010
2021 – 2022
2022
Arnisa Zeqo
NL/AL/IT
guest resident
2021 – 2022
2022
Ina van Zyl
ZA
guest advisor
2021 – 2022
2021
Carlos Amorales
MX
resident, guest advisor
1996 – 1997
2020 – 2021
2021
Özgür Atlagan
TR
resident
2019 – 2021
2021
Salim Bayri
MA
resident
2019 – 2021
2021
Sara Culmann
RU
resident
2019 – 2021
2021
Tanja Engelberts
NL
resident
2019 – 2021
2021
Aldo Esparza Ramos
NL/MX
resident
2019 – 2021
2021
G
GB
resident
2019 – 2021
2021
Lotte van Geijn
NL
resident
2019 – 2021
2021
Catalina González
CL
resident
2019 – 2021
2021
Lungiswa Gqunta
ZA
resident
2019 – 2021
2021
Takeshi Ikeda
JP
resident
2016
2020 – 2021
2021
Artor Jesus Inkerö
FI
resident
2019 – 2021
2021
Donghwan Kam
KR/NL
resident
2019 – 2021
2021
Arturo Kameya
PE/NL
resident
2019 – 2021
2021
Özgür Kar
TR/NL
resident
2019 – 2021
2021
Sheng-Wen Lo
TW/NL
resident
2019 – 2021
2021
Silvia Martes
NL
resident
2019 – 2021
2021
Arjan Martins
BR
guest resident
2021
2021
Milena Bonilla, Ana María Gómez López
CO
resident
2020 – 2021
2021
Sands Murray-Wassink / Gift Science Archive
guest resident
2019 – 2021
2021
Ima-Abasi Okon
GB
resident
2019 – 2021
2021
Ian Page
US
resident
2019 – 2021
2021
Claudia Pagès
ES
resident
2020 – 2021
2021
Molly Palmer
GB
resident
2019 – 2021
2021
Eoghan Ryan
IE
resident
2019 – 2021
2021
Mette Sterre
NL
resident
2019 – 2021
2021
Kanitha Tith
KH
resident
2019 – 2021