X
Menu
Sluit
en
/
nl
Home
Nieuws
Residents, Advisors, Team
Alumni
Publieksprogramma
Open Studios
Residents & Alumni Activiteiten
Projecten & Samenwerkingen
Rijksakademie, Geschiedenis, Contact
Residency, Aanmelden
Werkplaatsen, Tech Fellows
Bibliotheek, Collectie
Join & Support
Open Archive
en
/
nl
Close
X
Alumni
←
→
Thomas Raat
NL, 1979
resident
2011 – 2012
Thomas Raat
Links
thomasraat.com
Residents & Alumni Activiteiten
Netherlands
NL
do
,
1
feb
,
2024
–
zo
,
4
feb
,
2024
laatste week
eindigt volgende week
Van Nelle fabriek, Rotterdam
Danielle van Ark
Tjebbe Beekman
Paul Beumer
Kévin Bray
Ruta Butkute
Dina Danish
Koen Doodeman
Suzan Drummen
Charlotte Dumas
Kirsten Geisler
Marije Gertenbach
Lungiswa Gqunta
David Haines
Ab van Hanegem
Arjan van Helmond
Roderik Henderson
Esther Jiskoot
Folkert de Jong
Sylvie Zijlmans
Katrin Korfmann
Joost Krijnen
Bas Louter
Vibeke Mascini
Otobong Nkanga
Noor Nuyten
Femmy Otten
Thierry Oussou
Florian Quistrebert
Thomas Raat
Magali Reus
Berend Strik
Jennifer Tee
Maurice van Tellingen
Thato Toeba
Peter Vos
Jasper Hagenaar
Thomas Manneke
Pim Blokker
Wolfgang Messing
art fair
Art Rotterdam 2024
Netherlands
NL
za
,
12
mrt
,
2022
–
za
,
23
apr
,
2022
laatste week
eindigt volgende week
Stigter van Doesburg, Amsterdam
Thomas Raat
solo show
Dynasty
Alumni
Bekijk het volledige alumni-archief.
All
ACC guest resident
advisor
guest advisor
guest resident
resident
tech fellow
(Meer)
(Minder)
All
Albania
Angola
Argentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbaijan
Bangladesh
Belarus
Belgium
Benin
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cambodia
Cameroon
Canada
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo, The Democratic Republic of the
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czechia
Denmark
Ecuador
Egypt
Estonia
Finland
France
Georgia
Germany
Greece
Guatemala
Haiti
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Japan
Kenya
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Lithuania
Luxembourg
Mali
Mexico
Morocco
Myanmar
Netherlands
New Zealand
Nigeria
Norway
Pakistan
Palestine, State of
Panama
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Romania
Russian Federation
Saudi Arabia
Serbia
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sudan
Suriname
Sweden
Switzerland
Syrian Arab Republic
Taiwan
Thailand
Türkiye
Uganda
Ukraine
United Kingdom
United States
Venezuela
Vietnam
Zambia
Zimbabwe
(Meer)
(Minder)
2024
Reza Afisina
ID
guest resident
2024
2024
Mirte Hartland
NL
guest resident
2024
2024
Taylor Le Melle
guest resident
2023 – 2024
2024
Tero Nauha
FI
resident, guest resident
1999 – 2000
2024
2023
May Adadol Ingawanij
guest advisor
2023
2023
Mohamed Almusibli
guest advisor
2023
2023
Tewa Barnosa
LY
resident
2021 – 2023
2023
Vita Buivid
UA/NL
guest resident
2023
2023
Cihad Caner
TR
resident
2021 – 2023
2023
Vasyl Cherepanyn
UA
guest advisor
2023
2023
Yun Choi
KR
resident
2021 – 2023
2023
Jacky Connolly
US
resident
2021 – 2023
2023
Alice Creischer
guest advisor
2020 – 2023
2023
Leonardo Dellanoce
IT
guest advisor
2021 – 2023
2023
Ali Eslami
IR
resident
2021 – 2023
2023
Omer Fast
advisor, guest advisor
2020
2021 – 2023
2023
Juan Arturo García
MX
resident
2021 – 2023
2023
Erin Gleeson
advisor, guest advisor
2020
2021 – 2023
2023
Rajyashri Goody
IN/GB
ACC guest resident, resident
2017
2021 – 2023
2023
Avery F. Gordon
guest advisor
2023
2023
Lisette de Greeuw
NL
resident
2021 – 2023
2023
Rana Hamadeh
LB
guest advisor
2021 – 2023
2023
Ola Hassanain
SD
resident
2021 – 2023
2023
Winnie Herbstein
GB
resident
2021 – 2023
2023
Abul Hisham
IN
resident
2021 – 2023
2023
Hu Liwei
CN
ACC guest resident
2022 – 2023
2023
Julia Janssen
NL
guest resident
2023
2023
Annelies Kamen
US
resident
2021 – 2023
2023
Tom K Kemp
GB
resident
2021 – 2023
2023
Woong Yong Kim
KR
ACC guest resident
2023
2023
John Kørner
advisor, guest advisor
2020
2021 – 2023
2023
Jan Robert Leegte
NL
guest advisor
2023
2023
Antje Majewski
DE
guest advisor
2021 – 2023
2023
Vibeke Mascini
NL
resident
2021 – 2023
2023
Sohrab Mohebbi
advisor
2020 – 2023
2023
Jota Mombaça
BR
resident
2021 – 2023
2023
Yasuhiro Morinaga
JP
guest advisor
2023
2023
Gabi Ngcobo
advisor
2020 – 2023
2023
Rossella Nisio
IT
resident
2021 – 2023
2023
Sydnie Nislow
US/IN/NL
tech fellow
2023
2023
Monica Ragazzini
IT/NL
tech fellow
2023
2023
Taiki Sakpisit
TH
guest resident
2022 – 2023
2023
Selma Selman
BA
resident
2021 – 2023
2023
Mikołaj Sobczak
PL
resident
2021 – 2023
2023
eva susova
CZ
resident
2021 – 2023
2023
Jamie Sutcliffe
GB
guest advisor
2022 – 2023
2023
Fransix Tenda Lomba
CD
resident
2021 – 2023
2023
Suzanne Treister
GB
guest advisor
2022 – 2023
2023
Agnes Waruguru
KE
resident
2021 – 2023
2023
Peng Zhang
CN
resident
2021 – 2023
2022
Julian Abraham 'Togar'
ID
resident
2020 – 2022
2022
Daniel Aguilar Ruvalcaba
MX
resident
2020 – 2022
2022
Niels de Bakker
NL
tech fellow
2022
2022
Razia Barsatie
SR
resident
2020 – 2022
2022
Ohad Ben Shimon
IL/FR/NL
guest resident
2022
2022
Verena Blok
NL/PL
resident
2020 – 2022
2022
Simnikiwe Buhlungu
ZA
resident
2020 – 2022
2022
Stéphane Calais
advisor
2020 – 2022
2022
Monster Chetwynd
advisor
2020 – 2022
2022
Ade Darmawan
ID
resident, advisor
1998 – 1999
2020 – 2022